Společnost MERLO

Značka Merlo je od samého zrodu synonymem pokročilých technologií na poli teleskopických nakladačů a pracovních plošin. Již od roku 1964 se její historie vyznačuje novými myšlenkami, houževnatostí a nadšením. Práve tyto vlastnosti tvoří základní kámen celé skupiny Merlo, jíž se podařilo vytvořit vysoce úspešný sortiment výrobků oceněný řadou mezinárodních cen.

Řízení komplexních projektů od počáteční myšlenky až po konečný produkt vyžaduje schopnost navrhovat inovativní rešení a umění předjímat potřeby a budoucí trendy stále souteživejšího trhu. V rámci dosahování stále ambicióznejších cílu se technologie Merlo staly hnací silou vývoje schopnou překračovat bežná, konvenční pojetí. Klíčovými pojmy jsou bezpečnost, pohodlí a maximální výkon. 

Každý vytvořený stroj představuje náskok oproti konkurenci co do konstrukce, výkonu a respektu vůči človeku a životnímu prostředí. 

Tento přístup se projevuje i ve výrobních procesech, moderních metodách montáže, zautomatizování výrobních činností, revolučních integrovaných elektronických systémech, robotickém obrábění a v mnohém dalším. Rozhodnutí udržovat stále užší vazbu s našimi zákazníky se odráží v probíhajícím programu školení a opakovacích kurzech, v kvalite naší servisní sítě i ve vztahu oboustranné důvěry, který se nám podařilo vybudovat s našimi prodejci. Výsledkem toho všeho je řada kompaktních a dobře ovladatelných strojů nabízející nepřekonatelné vlastnosti, pohodlí, výkon a především bezpečnost. V tom spočívá síla skupiny Merlo.

Obrat v roce 2008 395 milionů EUR
Prodáno již přes 50.000 manipulátorů Merlo po celém světě.

Videa - YouTube.com

Představení společnosti Merlo

Merlo Revolution

MERLO CDC – systém dynamické kontroly zatížení

Merlo sklizeň oliv

Merlo Cingo minidumper

Merlo Cingo – úklid FV panelů

Merlo Day 2010

Merlo Multifarmer – komunální služby

Merlo Roto – montáž skel

Merlo 25.6 – nakládka

Merlo 25.6 – manipulace na stavebním dvoře

Merlo 55.9 CS – bioplynová stanice

Merlo 120.10 HM – montáž pneu

Merlo Roto – show

Merlo 26.6 SPT drifting

Nakládka slámy

Představení Merlo P55.9cs

Telehandler

MERLO ROTO an stavbě

Merlo ROTO 2142

Merlo nakládka slámy

49.3378028
17.3840514

Máte zájem o naše produkty? Kontaktujte nás!

Prima, komanditní společnost

Plešovec 13

768 11 Chropyně – Plešovec

Bc. Martin Nezdařilík
prodejce strojů
728 054 627